Úvodní stránka | Kontakty | Stát: Česká republika | Jazyk: Čeština | Měna: CZK
PřihlášeníDveře TÜREN 41

Dveře TÜREN 41 nabízíme v širokém spektru povrchových úprav a barev. Kliknutím myši si vyberte požadovaný dezén, po přejetí myší přes některý z dezénů uvidíte ihned náhled vybraného modelu dveří v této podobě.Vzhledem k rozdílnostem v technologiích výroby použitých materiálů, z nichž jsou dveře a obložkové zárubně vyrobeny, nemusí být u povrchů vždy dosažena 100% shoda barevnosti dekorů a toto se nepovažuje za vadu a nemůže být předmětem reklamace.

Chcete dořešit výběr dveří
osobně ve studiu?

Vyberte si dveřní studio

Líbí se vám vybrané dveře a nejste si jistí výběrem dekoru, skla a dalších parametrů? Rádi vám pomohou naši specialisté ve dveřních studiích.Vyberte dekor

Cena od

Obrázky jsou pouze informativní, detailní zobrazení nemusí plně odpovídat skutečnosti.

Povrch fólie

Fólie je skvělým řešením s nízkými pořizovacími náklady, je však třeba mít na paměti, že poskytuje pouze základní odolnost proti mechanickému poškození.

Povrch fóliePovrch SOLO STRUKTUR

Solo struktur je skvělým řešením nejen pto ty, kteří hledají dekor s moderní 3D strukturou a nízkými pořizovacími náklady, je však třeba mít na paměti, že poskytuje pouze základní odolnost proti mechanickému poškození.

Povrch STRUKTURZpět na výběr modelu

Chcete dořešit výběr dveří osobně ve studiu?

Vyberte si dveřní studio

Líbí se vám vybrané dveře a nejste si jistí výběrem dekoru, skla a dalších parametrů? Rádi vám pomohou naši specialisté ve dveřních studiích.

Vaše sestava

Dveře TÜREN 41

Povrch: fólie

Dekor: bílá

Cena od 4 620 Kč cena je bez DPH