Úvodní stránka | Kontakty | Stát: Česká republika | Jazyk: Čeština | Měna: CZK
PřihlášeníDveře POLAR 17

Dveře POLAR 17 nabízíme v širokém spektru povrchových úprav a barev. Kliknutím myši si vyberte požadovaný dezén, po přejetí myší přes některý z dezénů uvidíte ihned náhled vybraného modelu dveří v této podobě.Vzhledem k rozdílnostem v technologiích výroby použitých materiálů, z nichž jsou dveře a obložkové zárubně vyrobeny, nemusí být u povrchů vždy dosažena 100% shoda barevnosti dekorů a toto se nepovažuje za vadu a nemůže být předmětem reklamace.

Chcete dořešit výběr dveří
osobně ve studiu?

Vyberte si dveřní studio

Líbí se vám vybrané dveře a nejste si jistí výběrem dekoru, skla a dalších parametrů? Rádi vám pomohou naši specialisté ve dveřních studiích.Vyberte dekor

Cena od

Obrázky jsou pouze informativní, detailní zobrazení nemusí plně odpovídat skutečnosti.

Povrch MDF

Základem dveří s tímto povrchem je tvrdá dřevovláknitá deska, která je pokrytá vrstvou bílého laku POLAR nebo laku Heaven pro dveře Rainbow. Jedná se o velmi moderní a nadčasovou variantu povrchu, nabízející základní odolnost vůči mechanickému poškození.

Povrch MDFZpět na výběr modelu

Chcete dořešit výběr dveří osobně ve studiu?

Vyberte si dveřní studio

Líbí se vám vybrané dveře a nejste si jistí výběrem dekoru, skla a dalších parametrů? Rádi vám pomohou naši specialisté ve dveřních studiích.

Vaše sestava

Dveře POLAR 17

Povrch: MDF

Dekor: bílá polar

Cena od 8 840 Kč cena je bez DPH